Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği
17 OCAK 2023
Yazı Boyutu - 14 +

DİJİTAL PAZARLAMA PROJESİ KURSİYER BAŞVURU FORMU

**EĞİTİM KONULARI: Dijital pazarlamanın temelleri, İnternet Sitesi Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi, Görsel Üretimi ve Yönetimi, E-ticaret, Arama Motoru Pazarlaması, Dijital Pazarlamada Güncel Stratejiler, Mobil Pazarlama, E-posta Pazarlama, Halkla İlişkilerde Temel Yaklaşımlar ve Dijitalde İtibar Yönetimi, Yasal Düzenlemeler, WordPress, Photoshop, Kurumsallık ve Markalaşma, Google Trends Eğitimi, İngilizce, Autocad, Sektörel Eğitim, Firmalara Dijital Pazarlama Eğitimi olacaktır.

**EĞİTİM SÜRESİ: Eğitimimiz Şubat ayında başlayacak ve Mayıs ayı sonuna kadar devam edecektir. Eğitimler hafta içi her gün 09:30-16:00 arasında TESOB Toplantı Salonunda yapılacaktır.
 
**KURSİYER KRİTERLERİ:  Trabzon ilinde ikamet eden ya da proje süresince ikamet etmeyi taahhüt eden 18 - 35 yaş arasında İŞKUR a kayıtlı işsizlerden oluşan 15'i kadın 15'i erkek olmak üzere toplam 30 işsiz gençten oluşacaktır. 
   Kursiyerlerimiz öncelikli olarak üniversitelerin pazarlama, reklamcılık, iletişim, tasarım, fotoğraf, yeni medya bölümleri ve mesleki ve teknik liselerin pazarlama, bilişim teknolojileri başta olmak üzere dijital pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen,  sosyal medyayı ve interneti iyi kullanan ya da benzer işlerde çalışıp mevcut durumda işsiz olan, eğitim programlarına istikrarlı şekilde katılabilecek kişiler projemizin hedef grubunun belirlenmesinde etkili olacaktır. Hedef grubumuzda yer alan kursiyerler eğitim sonrasında istihdam dijital pazarlama alanında istihdam edilmek için motivasyonu yüksek kişilerden oluşacaktır.

Konum
Telefon